güçdemir   güçdemir
Şirketimiz 1981 tarihinde İnşaat şirketi olarak kurulmuş olup, 2009 tarihinden bu yana Müşavirlik, Mühendislik& İnşaat, Ticaret Ltd. Şti. olarak hizmet vermektedir. Şirketimiz muhtelif kurum ve kuruluşlara; İnşaat Proje Yönetimi, İnşaat Kontrollük ve Denetim Hizmetleri, Teknik Destek gibi hizmetler sağlamaktadır.

Şirketimiz Uluslararası kurumlar tarafından ihaleye çıkartılan ve müşavirlik hizmetleri ihalelerini üstlenen yabancı firmalara teknik danışmanlık yapmakta ve geniş kapsamlı proje yönetim hizmeti vermektedir. Şirketimiz İnşaat Kontrollük ve Denetim hizmetlerinde engin deneyime sahiptir.

GÜÇDEMİR Müş. Müh. İnş. Tic. Ltd. müşavirlik hizmetleri kapsamında muhtelif kurum ve kuruluşlara inşaat öncesi ve süresince teknik destek sağlamaktadır. Özellikle FIDIC ve PRAG projeleri kapsamında resmi kurum ve kuruluşlar için ihale dosyaları, Proje ve keşiflerin incelenmesi, Şartname ve Proje arasındaki uyuşmazlıkların belirlenmesi gibi hususlarda teknik destek sağlamaktadır.

GUCDEMIR ülkemizdeki Elçiliklere, güvenlik gerektiren projeler için “Design& Built ” servis vermiştir.

Şirketimiz Ankara Ticaret Odasına kayıtlıdır.

Şirketimiz Uluslararası Projelerin Yönetimi ve Denetiminde engin deneyime sahip olup, sizlere profesyonel hizmet vermekten kıvanç duyar.